Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2006, 19:56   #101
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
"Pikawa"
-Tylko czterech? Gdybyś widział jak kręciłem z nożami... Chłopie, kariera w jebanym balecie murowana!-zaśmiał się Pikawa. Ze wszystkich skinów, ten nie był taki zły...-Wypijesz trochę z kumplem po fachu, nie? W końcu i Ty i ja rozpierdalamy w godzinach pracy!- zaśmiał się i wszedł do knajpy, swój motor zostawiając przydupasowi na parkingu...
Wewnątrz wskazał Guntherowi stolik, poczym podszedł do lady, warnkął o pół litra i dwa piwa, poczym- z flaszką i dwoma browcami- wrócił do stolika. Podał jedno piwo "towarzyszowi", poczym odwalił mały toaścik "Za Wałbrzych!" i zaczął poważniejszą rozmowę...
- Mówią, że wiesz wszystko, żeś jest jebaną kartoteką tej okolicy. Jeżeli Gunther nie wie, to za chuja nikt Ci tego nie powie... Jeżeli Gunther nie umie, to nikt do kurwy nendzy nie będzie umiał! No nie? Ja też wiem swoje, mogę Ci dużo dać- informacji i stuffu... Żarcia Ci brakuje? Za kilka informacji możemy Ci dać cały jebany samochód wołowiny i dorzucić franuskie batony... Kasy ci potrzeba? Mów a dostaniesz!- wołał Pikawa. Potrafił być życzliwy, tak... No ale czas na konkrety...
- Zaczne od pytań... Napewno wiecie dużo, więc załatwisz mi kontakt z tym czechem, Strahcem, ok? Mam do niego pewną sprawę, osobistą wręcz... Nie żebym wielbił Czechów, co to to nie! Ale do niego mam sprawę, czaisz? A Ty wiesz gdzie on jest, prawda? Dwa to potrzeba nam będzie Ciebie, twojego guna i pięści przyjacielu- w końcu kto u nas potrafi tak wymiatać jak Ty? Za chuja nikt! W przeciągu pięciu dni bądź gotowy na mała robótkę dla Pikawy, który zapłaci za to w kasie, żarciu czy informacjach! A trzy... Słyszałeś coś o kompach IV generacji? O jakimś w Wałbrzychu? Pewnie coś Ci sie obiło o uszy... A jeżeli nie, to pogadaj po znajomych, dowiedz się gdzie takie chujstwo znajdziemy... Malutki- wiesz, ten nas cieć od klikania, napalił się na taką maszynę, szuka o niej informacji- a chłopak niedługo ma urodziny, prezent od gangu w postaci informacji... Zrobisz to dla Malutkiego i Pikawy, nie?- skończył Pikawa, poczym dokończył piwo. Została jeszcze wódka, interesy trochę potrwają- A teraz co za to chcesz? W informacjach mogę zapłacić teraz, coś mogę wyciągnąć... Za pomoc płacimy po wykonaniu zadania, za informacje- czym chcesz... To jak, Gunther?- zapytał się Pikawa. Jeżeli plotki są prawdziwe, to znalazł świetne źródło informacji...
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline