Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2009, 10:41   #21
Sulfur
 
Sulfur's Avatar
 
Reputacja: 1 Sulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumny
No więc stało się. Mam przed sobą wyniki rekrutacji do sesji pt. "Po prostu sen...". Łącznie otrzymałem siedem fajnych dopracowanych Kart Postaci. Życie jednak nie jest tak kolorowe na jakie by wyglądało. Z wielką niechęcią i trudem odrzucić musiałem dwie. Poniżej, w kolejności czysto przypadkowej podaję graczy, którzy wezmą udział w sesji (o ile się nie rozmyślą).

Mira - Alice Blair
Terrapodian - Emil Schulz (jeszcze raz wyślij mi to zdjęcie, bo jakoś nie działa)
Epoche - Robert Dewey
Lhianann - Gabriela La Guerra
Baby Biatch - Alastair Theodor "Theo" Forsythe Jr.


Przypominam, że posty piszemy z częstotliwością jeden/tydzień. Piszemy ładnie (nie mam nic przeciwko wulgaryzmom), poprawnie, przemyślanie. Mój pierwszy, rozpoczynający przygodę w nowym świecie post ukaże się w tym tygodniu. Wszystkim życzę udanej zabawy.

Pozdrawiam
 
Sulfur jest offline