Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2006, 23:20   #102
diabolique
 
diabolique's Avatar
 
Reputacja: 1 diabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwu
Panczur

Dzizus kurwa...- zaczął niepewnie Panczur-
ja pierdole ... nie zebym kwestionował twoje zachowanie ale mam pare kwestii do obcykania z tobą.
- primo kto dał zlecenie ? znasz tego jebake ?
- sekundo - nie wydaje ci sie że ktoś chce nas wyjebać ? - skumaj tu coś smierdzi i to nie gówno to raczej padlina...
Fakt sprawe można załatwić, ale do tego trzeba czasu a nie jebane 3 dni,..
- wyciągnął fajke i odpaił - chcesz szluga ?
i powiadam ci tower ktoś chce nas wyjebać...


wiesz jak wygląda ten jebany złom ? chyba pod pache go nie wsadzisz i nie znikniesz... a wracając do zleceniodawcy, sprawdzałes z jakiego konta został zrobiony przelew ? moze to my go wyjebiemy.. .Tower?

Ale jesli byś chciał zajebać tego blaszaka to wydaje mi sie ze tzreba najpierw się przygotować.
- uno... gaz paralizujący chyba byłby wsam raz na taka akcje trzeba go tylko wjebać do systemu wentylacyjnego
- duo - malutki musi sie zakręcic wokół systemu zabezpieczeń... niech zliczy ochrone i wyjebie w kosmos zabezpieczenia... ewentualnie niech to zrobi kto inny... Heh kurwa Tower...
 
__________________
eMIEJoteSCe eNA PeODePyIeS
old desingn(tm)'s man
diabolique jest offline