Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2009, 21:48   #24
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
AC. kilka punktów nowej encyklopedii dodałem już do pierwszego posta, można iść zobaczyć.

Wychodzę także z inicjatywą pomysło-dawczą (lol ), a mianowicie:
Pisać cały czas o jednym bohtaterze z pewnością stanie się w końcu nudne, zwłaszcza że to dobry do cna paladyn.
Pomyślałem więc, że dam Wam możliwość zmiany bohatera... co jakiś czas. Zawarłem taką zmianę w kilku punktach zasad:

1. Zmiana bohatera nie powinna się odbywać częściej niż co dwie kolejki (czyli od momentu jego wprowadzenia przez autora, ten sam autor powinien móc napisać o nim jeszcze dwa razy).

2. Aby zmienić bohtarera trzeba pierw dać jego krótką charakterystykę tutaj w komentarzach. Powinna ona zawierać, oprócz podstawowych danych, takie rzeczy jak:
- charakter postaci w wersji DnD'owej (np. chaotyczny neutralny), który w internecie można znaleźć wraz z opisem;
- tak samo charakter, ale własnymi słowami - kilka zdań;
- wygląd zewnętrzny byłby mile widziany;
- skrócona psychika postaci - jak reaguje na sytuacje, jak dogaduje się z innymi ludźmi i tym podobne.

3. Aby dopełnić zmiany bohatera, trzeba wprowadzić ją do opowiadania - zacząć pisać jako ona. Dobrze by było przy okazji napisać co się stało z poprzednim bohaterem - potrącił go wóż, żyje sobie dalej sielankowo...

Najważniejsze (moim zdaniem) jest, aby nowy bohater był w jakiś sposób powiązany z poprzednim, żeby można było zgrabnie opisać "koniec przygód" tego drugiego.

Mieszać z błotem
 
Gettor jest offline