Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2009, 00:28   #26
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
Wolne nie pozwalam!
Z przedmówcą zgadzam się i stosując polską tradycje mówię stanowcze veto! Niech paladyn sobie żyje.
Ja osobiście mam pomysł na nową postać, lecz w moim zamierzeniu jej losy powinny spleść się z losami paladyna. Czy na zasadzie wrogości czy współpracy to by zależało od reszty.
Dajmy historii możliwość bycia wielowątkową. W takim wypadku proponowałbym w tytule posta dać o kim się pisze.

Cytat:
Sawin
<tu wstaw tekst twej części opowieści>
Lecz dać wymóg by w końcu różne wątki się splotły.

AC. Czemu niszczyć demona. Skoro można próbować złamać jego wole i zmusić do służby. Pomyśl o mocy jaką zyskał by mag który zamknie demona w swym kiju...
Do tego nie trzeba być złym. Moim zdaniem taka postać byłaby neutralna.

Swoją drogą to też jakiś motyw, magowie walczący o zdobycie dominacji nad demonem a pośrodku rywalizacji nasz paladyn który jest w jakiś sposób powiązany z bestią.

Oraz pisać opowiadanie, bo nim dojdzie do mnie zostanę starym dziadkiem!
 
Matyjasz jest offline