Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2009, 06:26   #28
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Dzięki Mira za interwencję (mój rycerz w białej zbroi ), jednak myślę że dojdziemy tutaj do kompromisu.

Ja w żadnym wypadku nie każę Wam zabijać tego paladyna. Po prostu wyglądałoby to tak, że np. oczami wędrownego czarodzieja opiszecie że paladyn został w obozie dołączając do oddziału w obozie i zostawilibyśmy go w spokoju, zajmując się od tego momentu owym czarodziejem.

Jednak jeśli chcecie prowadzić dwie postaci naraz to proszę bardzo. Jednak uważam to za gorszy pomysł. Dlaczego?
Ponieważ ktoś może sobie rozdzielić paladyna i czarodzieja (i nie byłoby w tym nic złego) i wtedy ilość tekstu do napisania podwoiłaby się, lub każda z postaci wykonałaby dwa razy mniej czynności, niż gdybyśmy pisali tylko o niej:

Cytat:
Sawin
<opowiadanie 1>

Czarodziej
<opowiadanie 2>
Nic nie zabraniam - ostrzegam tylko że to może być kiepski pomysł.

Cytat:
Napisał Matyjasz
Oraz pisać opowiadanie, bo nim dojdzie do mnie zostanę starym dziadkiem!
Mmm... Lilith się ociąga, nie moja wina
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 10-02-2009 o 06:39.
Gettor jest offline