Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2009, 12:34   #30
Mono
 
Mono's Avatar
 
Reputacja: 1 Mono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Ja w żadnym wypadku nie każę Wam zabijać tego paladyna. Po prostu wyglądałoby to tak, że np. oczami wędrownego czarodzieja opiszecie że paladyn został w obozie dołączając do oddziału w obozie i zostawilibyśmy go w spokoju, zajmując się od tego momentu owym czarodziejem.

Jednak jeśli chcecie prowadzić dwie postaci naraz to proszę bardzo. Jednak uważam to za gorszy pomysł. Dlaczego?
Ponieważ ktoś może sobie rozdzielić paladyna i czarodzieja (i nie byłoby w tym nic złego) i wtedy ilość tekstu do napisania podwoiłaby się, lub każda z postaci wykonałaby dwa razy mniej czynności, niż gdybyśmy pisali tylko o niej
Moim osobistym zdaniem to jeszcze samego pisania o Sawinie może być od groma! Przecież trzeba wyjaśnić całą sytuacje i znaleźć winnego tego całego zamieszania i śmierci staruszka i Thoka, a także przywołania stworzenia (nieumarłego), który samym swym istnieniem jest grzechem(z punktu widzenia Paladyna). Jestem „za” dodawaniem postaci, ba nawet za czynienie ich miejscami postaciami głównymi i odchodzeniem na chwilę od wątku naszego głównego wojownika, ale żeby całkiem rezygnować z Sawina? Nie tu się nie zgodzę...


Podział na to by pisać w jednym poście "o czarodzieju" i "o Sawinie" moim skromnym zdaniem odpada... raz, że to powoduje rozwarstwienie akcji (a to powinny być spójne opowiadania), a dwa wprowadza harmider. Myślę, że jeśli naturalnie się nie ułoży(a tak nie będzie, bo jest nas za dużo) z opowiadaniem, to trzeba ustalić jakiś konkretny... (z natury nie lubię tego słowa) szablon, w którym Gattor zadecyduje, że wątek chwilowo się zmienia, na inny, powiedzmy najlepszy przesłany mu przez graczy na PW.
 
Mono jest offline