Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2009, 17:00   #787
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Ano - to prawda. Podróży macie przed sobą jeszcze kawałek, czasu też, całą drogę milczeć i medytować żaden z Was nie zdoła.

Dorwałem jeszcze jedną mapkę ze skalą i posprawdzam ją wieczorem. Jeśli się uda, to ta skala będzie mi służyć odtąd dla określania dystansów między różnymi miejscami - a zatem i czasów podróży.

Póki co, jeśli w przeciągu miesiąca (czasu gry) będziecie w Kyuden Bayushi, to podziwiam tempo. Jak sprawdzę skalę, estymata może się zmienić.

Uciekam do roboty, wrócę wieczorem. Pomailowałem, poPWkowałem, czekam na Wasze posty.

Sakura - gratuluję debiutu! Opiszesz swoją postać, tak jak to czynili pozostali? Tu, w komentarzach.

Aha! Jeśli podacie mi gdzie są Wasze opisy (w których postach - numerki) to powstawiam je do pierwszego posta komentarzy i będzie jasno określone kto jak wygląda, nie trzeba będzie szukać po wątku.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline