Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2009, 17:06   #7
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Pisałem tylko o tym co mówicie, więc tylko to mnie interesuje. Przemyśleń nie wyróżniacie w żaden sposób. Taki rodzaj formatowania tekstu wybrałem tylko z uwagi na własną wygodę. Łatwiej mi się odwołać kiedy mam wyróżnione dokładnie to co zostało powiedziane i o kim w tym momencie mowa. Do przemyśleń natomiast nie mam jak odnieść się w trakcie sesji.

W kwestii osoby. Nie rozumiem po co zajmować się precyzowaniem czegoś takiego. Mogę od was wymagać, żebyście pisali po "polskiemu". No ale jeśli mamy bawić się dobrze, nie będę zmuszał was do określonej formy, która niekoniecznie musi wszystkim pasować.
Jeśli mam być szczery - dla mnie to żadna różnica. Wygodniej wam pisać w pierwszej albo trzeciej, to wasza sprawa. No ale moim zdaniem łatwiej cokolwiek opisywać z perspektywy trzeciej osoby, więc tą bym doradzał.
Na pewno nie będę tolerował przeskakiwania między jedną, a drugą formą. Więc jeśli już się na coś zdecydujecie, lepiej dokładnie się tego trzymać.
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline