Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2006, 14:00   #22
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

Powoli odzyskiwałem świadomość. Wyglądało na to że uciąłem sobie małą drzemkę. Otworzyłem oczy. Po błękitnym niebie leniwie płynęły pojedyncze chmury. Unosząc się na łokciach rozejrzałem się po okolicy. Zakląłem szpetnie pod nosem. "A niech to; to się znowu stało, znów jestem gdzie indziej..."
Wypalone resztki ogniska świadczyły o tym, że albo mam lukę w pamięci, bo nie przypominam sobie bym je rozpalał, albo nie tylko ja tu byłem. Odwróciłem głowę i faktycznie dopiero teraz dostrzegłem stojące niedaleko postacie. Trzy z nich zdawały się czekać na tą, która została w tyle. Najbliżej mnie znajdowała się jeszcze jedna postać z nacziągniętym na głowę kapturem. "Cóż mam do stracenia, trzeba się dowiedzieć gdzie jestem tym razem ..."Wstałem i poszedłem powoli w stronę nieznajomych.
-Poczekaj! -krzyknąłem za będącą najbliżej się kobietą, jak ją oceniłem po sylwetce i sposobie poruszania.

(Anzelm ma około 187cm wzrostu, ubrany jest w szarą szatę kapłana, pod którą kryje się koszula kolcza. Długie, ciemne, proste włosy opadają w lekkim nieładzie na ramiona. Broda zwykle równo przystrzyżona zdradza teraz pewne oznaki zaniedbania. Barki ma dość szerokie, lecz wzrost i szaty maskują ten fakt. Przy pasie zawieszony ma długi sztylet o lekko falowanym ostrzu, a w ręku trzyma kostur z ciemnego drewna, którym podpiera się czasem bardziej dla zabawy niż z potrzeby. Sprawia wrażenie osoby w wieku 28-34 lat co ciężko ocenić z powodu zarostu.)
 
Frosty jest offline