Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2006, 15:38   #28
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

-Wygląda na to że odpowiedź na jedno z pytań sama do nas przyszła, Pani. -zwróciłem się dyskretnie do Phaere.
Moja prawa dłoń powoli schowała się w rękawie szaty w poszukiwaniu sztyletu. Nie znalazła go tam. Szybko opanowałem zaskoczenie jakie wywołały niespodziewany odgłos kroków powracającej osoby ...
"Szkoda że nie podniosłem mojego kostura z piasku" -pomyślałem poirytowany brakiem ostrożności jakim się wykazałem. Patrzyłem na przybysza w milczeniu, starając się ocenić co zamierza...
 
Frosty jest offline