Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2009, 13:33   #794
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Manji Zobacz post
Carn, na początku myślałem, że to Togashi-sensei jest naszych postaci wspólnym sensei, ale, że Katsumata!! Bayushi jako ostatni i jedyny żyjący uczeń będzie musiał utrzymać status i zabić Togashi-san tak mi przykro.
Ciekawym co powiesz, kiedy skończę mojego obecnego posta. Ponaglaj Sakurę z odpowiedzią, to szybciej się dowiesz do czego piję...

:] :] :]

Kset, aaa! No tak, nie każdy ma webowego maila jak gmail. Wszystko jasne. Jeśli można, dodaj to nieszczęsne podczas śniadania do nagłówka, miast robić zeń podnagłówek.

Muszę powiedzieć, że czytanie czegoś takiego w sesji to prawdziwa przyjemność. Good stuff, panowie! PDki się do Was weselą.

Sakura, odpowiedz mailem do mnie. To pół posta dopiero. Do tego, w swoim debiutanckim poście, zmień format myśli z kursywy na pogrubienie proszę.

Obce, dostaniesz swoją krytykę jutro najpewniej, tak samo Ty i Carn musicie uzbroić się w cierpliwość, zalegam Abishaiowi z postem do sesji i powinienem go wpierw skończyć (a się ostatnie półtorej strony wlecze i wlecze).

pozdrawiam
Tammo
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline