Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2009, 14:20   #795
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie dostrzegłem, że rzeczywiście Sakura miała debiut, cóż napisała jak 'stary wyjadacz', dodatkowo usprawiedliwia mnie długaśna przerwa w grze...
Gratki Sakura! Zresztą trójka dziewcząt napisała miłe do poczytania posty.

To namieszałeś mości Tammo. Na samym początku myślałem, że ta młoda Togashi, która towarzyszyła Gorojutsu-sensei (jeśli przeinaczyłem nazwę to poprawię, jak poprawną wygmeram), to właśnie postać Carn, teraz jakbym się nieco upewnił w tym przekonaniu. Ale postać Sakury... mam cichą nadzieję, że nie jest spokrewniona z Saemonji. Choć może także iść w drugą stronę i to Bayushi będzie zwierzem łownym
Sakura, Skorpony mają bardzo niesmaczne mięsa do tego żylaste i niestrawne, nawet gdzieś słyszałem, że jako gatunek wymierający są pod ochroną.

Edit:
1. Sakura ponaglam Cię.
2. Opis postaci #31 , ale przeczytałem i nie tylko nie używałem polskich znaków, to opis jest... skromny dlatego, jeśli to nie problem zedytuję tamten opis poprawiając znaki polskie i dodając co nieco.

Pozdrawiam
Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.

Ostatnio edytowane przez Manji : 11-02-2009 o 14:40.
Manji jest offline