Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2009, 20:35   #799
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
- Zastanawiałem się czy stać nas na wynajęcie zwiadowcy, czy też będziemy musieli uciekać się do innych sposobów ? Niedwuznacznie - choć nie szyderczo spojrzał na Manjego, szukając potwierdzenia bądź zaprzeczenia. Kontynuował swą wypowiedź dalej by nie pozostawić jej w niedwuznacznym momencie. - Słyszałem, że najęcie Sokoła kosztuje jedno koku.

( Pytam bo nie wiem ile mam kasy, a już na pewno nie wiem ile mają moi towarzysze jeśli MG byłby tak miły i przypomniał mi jakimi zasobami dysponuje/dysponowałem to by ułatwiło. Właściwie to o tyle dobre pytanie, że nawet jeśli mam np 3 koku, to nie wiem czy to mi starczy na podróż ( noclegi, jedzenie itp ) czy nie. Nie wiem ile średnio wydaję w tygodniu, ani też ile zarabiam ( pewnie inaczej postępowałbym z pieniędzmi wiedząc w jakim tempie napływają ) Jeśli jedno koku to żaden problem ( a nie wydaje mi się ) to powyższych pytań do Skorpiona/Smoka nie ma - Akido nie kompromitowaby się mogąc tego uniknąć za niewielką cenę, jeśli zapłata za usługi Sokoła jest problemem - to pytanie jak najbardziej na miejscu.


Edit

Co do zadania domowego, to przejrzałem całą książkę , kartkowałem szukając owej bohaterki i jedyne co znalazłem to wzmiankę o niej przy opisie muru cieśli. Poddaje się w dalszym szukaniu , musiałbym po proistu przeczytać całą książkę, na co obecnie nie mam czasu. Informacje o niej mogą być wszędzie - no a na czytanie wszystkiego...

pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 11-02-2009 o 21:07.
Eliasz jest offline