Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2006, 21:46   #42
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Fosht'ka

Spojrzała dość nieprzytomnym wzrokiem najpierw na Nathiela, a potem na grupę dyskutujących osób. Zostawiłam kostur szepnęła. Wybacz moje wahanie, panie Nathiel zwróciła się do drowa. Myślę, ze zaraz do nas dołączą. Mam nadzieję, że któryś z dżentelmenów przyniesie mój kij.. Tymczasem pozwól, że zapytam cię, czy wiesz coś na temat naszego niezwykłego pojawienia się tutaj. Spojrzała na niego jeszcze raz wzrokiem zarezerwowanym dla niezwykłych i fascynujących istot. Jesteś drowem, prawda, panie Nathiel? Dziwne, że nawet w Sigil nie spotkałam żadnego z przedstawicieli twej rasy.. ucichła. Ślepa i zapominalska, ot co burknął cicho kruk. Spojrzał w stronę grupy. A co tam za zwierzę się kręci pod nogami? Przypomina.. Jego paciorkowate oczy rozszerzyły się w przerażeniu.
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline