Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2009, 21:47   #121
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
1. Stwierdzam, że tylko ci niegroźni przenikają przez ściany. Świadczy o tym wypowiedź "duszka", który mówi, że ci, którzy zachowali ciało, zabijają dla zabawy. Ponadto, jeżeli któryś potrafi jednak przenikać przez materię (a sądzę, że ewentualnie potrafią to nieliczni), załatwi się tak, jak tego pierwszego.
Ech, powiedźcie czemu ja wam pomagam zamiast pozwalać żyć w błogiej nieświadomości waszego nierozumienia?

Cytat:
-Część jest... taka jak ja... a pozostali... mają ciała... Jednak... patrząc na nich... cieszę się, że jestem... jaki jestem... Część z nas... umie... dotykać... i nie tylko... oni dla zabawy... zabijają... uważajcie na nich... Wyglądają jak ja... jednak potrafią to... czego ja nie umiem-wyznał, przez co Mag zamyślił się.
Żeby było śmieszniej, sam to napisałeś Alaronie :P

Przyjazny duszek (Kacper? ) mówi, że część z nich umie "dotykać i nie tylko". Przez to "nas" rozumiemy tych duszko-podobnych i to właśnie oni zabijają dla zabawy, bo reszta:

Cytat:
-Czy ci, którzy mają ciała, prowadzą ze sobą walki?-zapytał, nie przerywając stanu zamyślenia.

-Otępieni... oszaleli z bólu i cierpienia... atakują wszystko... co widzą... nawet drewno i metal...-rozmówca istoty uznał to za twierdzenie.
To też sam napisałeś Alaronie :P
 
Gettor jest offline