Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2009, 00:43   #122
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wytłumaczyłem już na gg moją interpretację tego fragmentu.
"Część z nas..." dla mnie oczywistym było to, że chodzi o całe "społeczeństwo" tych stworzeń. Część tego społeczeństwa i to ta materialna część.
Jeżeli o mnie chodzi, to dla mnie zabrzmiało to wyrażenie jednoznacznie z tym, że niematerialni nie potrafią dotykać, a materialni potrafią...

Cytat:
-Możesz mi powiedzieć czy wszyscy są tacy jak ty i gdzie oni są?-skierował temat na najbardziej naglący.

-Część jest... taka jak ja... a pozostali... mają ciała... Jednak... patrząc na nich... cieszę się, że jestem... jaki jestem... Część z nas... umie... dotykać... i nie tylko... oni dla zabawy... zabijają... uważajcie na nich... Wyglądają jak ja... jednak potrafią to... czego ja nie umiem-wyznał, przez co Mag zamyślił się.
"Część jest taka jak ja", czyli niematerialne, niegroźne.
"a pozostali mają ciała", czyli nie ma innych niż te niegroźne i te z ciałami.
Dla mnie to było totalnie jednoznaczne, biorąc pod uwagę pytanie oraz pierwsze słowa odpowiedzi, sugerujące wyraźnie to, co ja mam na myśli.

Nie wiem co z tym zrobisz, ale raczej nie odczytałbym tego tak, jaki jest twój zamysł... Nie... Z pewnością bym tak tego nie odczytał.

Zatem czekam na werdykt naszego wielkiego MGa
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 13-02-2009 o 00:51.
Alaron Elessedil jest offline