Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2006, 23:29   #43
Nadel
 
Reputacja: 1 Nadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumny
Nathiel
Odpowiada Fosht'ce:
- Nic się nie stało Pani, wszyscy jesteśmy trochę zdezorientowani całą tą sprawą. Niestety z przykrością musze stwierdzić, że nie jestem wstanie powiedzieć czemu się tu wszyscy znaleźliśmy. Tak jestem drowem. Juz prawie przywykłem, że w Sigil na mnie nikt nie zwracał uwagi jeśli chodzi co do mojego wyglądu, lecz teraz znów chyba będę mieć kłopoty z uzyskiwaniem zaufania a nie strachu przede mną. Cóż wyglądam jak wyglądam... W tej chwili dostrzegł swoim wytężonym wzrokiem, kogoś kogo nie myślał, że spotka do końca życia... a dostrzegł drowkę? "Lekkie zdziwienie się pojawiło na jego twarzy" ...ale chyba nie mnie powinni się tu wszyscy obawiać . Zaczął wspominać do czego zdolne były Opiekunki domów z jego stron.
 
Nadel jest offline