Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2006, 13:42   #19
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Pytanek kilka :-)

Ja też mam sprawkę na UW

[user=532,101]W opisie mojego ekwipunku nie uwzględniłeś, że mam przy sobie naszyjnik po matce. Zawinięty w kilka szmatek, ukryty jak najgłębiej w torbie. To tak dla uściślenia, żeby się nie okazalo, że jednak go nie wzięłam
Druga sprawa - zakres ziół, jakimi dysponuję. Jak to wygląda? Mogę sobie wymyśleć dowolne zioło o dowolnym działaniu, czy w jakiś sposób jestem ograniczona? Oczywiście nie będę przeginać i wymyślac ziół na wskrzeszenie czy niewidzialność
Trzecia sprawa - zastanawiam się nad tym amuletem. W zamierzeniu miał być magiczny. Myślałeś nad tym? Czy jako gracz mogę się dowiedzieć, czy dopiero moja postać być może się dowie co to za amulet?
Cytat:
Napisał Milly
Potrzebne mi tylko drobne informacje odnośnie tych umiejętności: Plotkowanie, Mówienie (Reikspiel), Urok. Reszta jest dla mnie zrozumiała, a te ie do końca
Nie odpowiedziałeś mi na to pytanie [/user]
 
Milly jest offline