Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2006, 13:46   #50
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

Zastanawia się chwilę nad słowami Bast'a. "Czy to jest rozsądne, nic o nich nie wiem, czy zdradzać Im wszystko..."
-"Cóż Bast, jeśli mogę zwracać się do ciebie po imieniu, jestem kapłanem, ale ..." -przez chwilę waha się- "...po prostu jestem kapłanem." -Po czym zwraca się do wszystkich.
-"Wygląda na to że wszyscy znaleźliśmy się tu niespodziewanie i nie z własnej woli, ale wszyscy zapewne są głodni. Proponuję więc byśmy się udali do najbliższej karczmy i tam, przy ciepłym posiłku, KAŻDY zdradził by reszcie kompanii z kim mają przyjemność podróżować."
 
Frosty jest offline