Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2009, 00:50   #125
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Strateg czy nie strateg, jego plan zawiódł

Ogłoszenia po-postowe:

1. Czas na następną odpowiedź macie jak zwykle do sobotniej godziny 20.00. Będzie to od teraz niezmienne, dopóki nie napiszę inaczej.

2. Gratuluję Kermowi, Alaranowi i Johanowi osiągniętego przez ich postaci drugiego poziomu
Wiąże się z tym oczywiście fakt zdobycia przez Was nowego punkcika umiejętności.

3. Kirosana - żeby nie było nieścisłości. Nie napisałeś szczegółów zaklęcia, którego używasz, więc sam je wprowadziłem - skutek widać w sesji. Działam według zasady "Co nie jest zabronione, to jest dozwolone", czy raczej jej pochodnej, brzmiącej "Czego gracz nie pisze że nie robi, to MG może z nim zrobić".

Poza tym to Twoja postać słyszy cały monolog sierżanta-ducha.

4. Jak widzicie, nie ruszyliście się, mimo szczerych zamiarów. Czemu? Miałem dylemat - rozdzielić was (Kirosana, Johan i Kerm do wieży ; Alaron między budynki ; Lavina i Bebop zostają w miejscu), lub zrobić to co zrobiłem.

Na przyszłość jednak was rozdzielę.

5. Wyszlibyście już z tego miasta?

Pozdrawiam
Gettor
 
Gettor jest offline