Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2009, 09:53   #11
Roslin
 
Roslin's Avatar
 
Reputacja: 1 Roslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwu
A dlaczego by nie ? Ja akurat nie za duzo gralem w simsy, ale mniej wiecej wiem jak to tam wyglada i nie powiem da sie tam czegos nauczyc.

Np:
- Nie ma ludzi z nikad, zeby awansowac trzeba miec mocne plecy (wielu mg popelnia ten blad ze lansuje ludzi z nikad, daje im zamki, wieze, karczmy i inne podobne rzeczy, a dalej nie ma co robic bo juz sie wrogowie skonczyli)
- co sie wznioslo musi upasc dla dobra gry (tam chyba jak sie dojdzie na sam szczyt to wyrzucaja z roboty i od nowa expienie sie zaczyna)
- Czasem gracze karmia swoje postaci zazwyczaj tylko wtedy kiedy mg patrzy wzrokiem "zaraz dam po modyfikatorach"

W sumie to moze byc zabawa. Wyciagnijmy z simsow co sie da

Gettor tak naprawde to nie ma roznicy czy grasz w Simy czy RPG, to jedna i ta sama przyjemnosc dla chemii w twoim mozgu, choc porafie sobie wyobrazic ze wyobrazasz sobie simsy jako rozowa gra dla tepych nastolatek, a jesli DnD jest do tego podobne to posrednio godzi w twoje poczucie "mroku", odrebnosci, slusznosci obranej drogi, a napewno nie chcesz isc w kierunku Simsow, prawda ? Poprostu zluzuj i sie baw dobrze na sejsach


I jeszcze tak na odchodne moim skromnym zdaniem jesli ktorys system rpg przypomina durnote simsow to wlasnie DnD mi sie kojarzy. Zagraj chocby w takiego mlotka bez stosu magicznych przedmiotow
 
Roslin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem