Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2009, 15:14   #5
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Em, może źle się wyraziłam... Nie chodzi mi o skrótowce ani o nasz slogan.
Chodzi mi o wyrazy, które mają jakieś własne znaczenie, które spokojnie mogłyby zostać włączone do słownika. Na przykład chociażby jak inaczej nazwać post? Można szukać synonimów: komentarz, wiadomość itp. ale żaden nie zawrze tak naprawdę tego, czym "post" jest, co się w obrębie jego treści może znaleźć. To jest coś, co powstało dopiero w takiej formie, jaką jest forum, tudzież grupa dyskusyjna.

Edit:
Inna sprawa to chociażby "moderator" - wyraz znany, ale czy często używany w języku codziennym? Raczej nie. Natomiast na forum to pojęcie pada dość często. W sumie chyba trudno by się było poruszać nie wiedząc kto to jest moderator, kto to jest administrator.

----
A temat pracy jest dość zawikłany, ogólnie chodzi o sposoby wyrażania ekspresji językowej na forum.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 15-02-2009 o 15:18.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem