Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2009, 20:11   #18
bushido
 
Reputacja: 1 bushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skał
Jedno pytanko techniczne do Eraviera, dlaczego napisałeś w sesji, że cieszysz się, że tych 3 mężczyzn nas nie poznało? Chodzi mi o to czy masz jakiś plan względem tych postaci i ewentualne ich powiązanie z losami naszych.
Wiesz bo po:
1. nie wszystko co dzieje się w tle musi się kręcić wokół naszych postaci.
2. moja postać jest jeszcze policjantem, więc wątpię, żeby ktokolwiek chciał go tak kropnąć przy tylu ludziach w barze.
3. (to akurat moja bardzo subiektywna ocena) szkoda zaczynać sesję od rozwałki

I btw jeśli chodzi o sposób pisania ja obstawiał bym przy sposobie przedstawionym przez Ra6nar'a:

myśli
słowa

Jest on bardziej przejrzysty. Kursywa i pogrubienie są widoczne od razu, więc szybko możemy wyłapać dialogi i myśli postaci z reszty tekstu. Proponowany *tekst* jest mniej widoczny i może sprawiać problemy z wyłonieniem myśli. Co do pogrubiania imion, moim zdaniem zbędny bajer, jeśli chcemy je sobie utrwalić wystarczy, że każdy gracz będzie zaczynał posta pogrubionym imieniem swojej postaci, tak jak zrobił to Eravier.

Oczywiście dostosuję się do reszty, ale myślę, że za tym sposobem przemawia przejrzystość i estetyka.
 

Ostatnio edytowane przez bushido : 15-02-2009 o 20:18.
bushido jest offline