Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2009, 20:19   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Gdybyś miał stworzyć własny świat...

...jaki to by był świat?

Myślę, że jest to ciekawe pytanie, choć nieco podlega pod pytanie o ulubiony system - acz ma sporo różnic.

Przede wszystkim każdy człowiek jest różny i nie ma takiego istniejącego systemu, który byłby dla każdego "idealny". Tylko my, a przynajmniej jakaś cząstka nas, wie co najbardziej lubimy - w każdym szczególe.

Tak więc moja odpowiedź brzmi...

Świat fantasy średniowiecznego, gdzie magia jest na porządku dziennym, jednak nikt nigdy nie zgłębił jej tajemnic.
Jest to świat z goła przypominający stare Forgotteny, jednak trochę bardziej... brutalny. Nie jest to jeszcze Wiedźmin, ale już nie Forgotten Realms.

Świat w którym jest miejsce na dwa odwieczne stronnictwa - zło czające się w ciemności, knujące spiski, gotowe w każdej chwili uderzyć, oraz dobro występujące jako przeciwieństwo zła. W równych proporcjach.

Jednak najważniejsza jest tutaj magia, występująca w moim świecie jak powietrze - znacie je, widzicie je na codzień, jednak za nic nie możecie go zrozumieć, albo przewidzieć co się z nim jutro stanie.

Taak... myślę, że pokrótce to jest mój idealny świat do grania w RPG

A jaki jest Twój idealny świat?

PS. Jeśli nie widzisz sondy, to pewnie coś się zepsuło, albo jeszcze jej nie wprowadziłem
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem