Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2009, 23:36   #46
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
By nie przedłużać, zapraszam do sesji :

Dankana

Hugo

Joachima Heinzenberga

Josefa Huldbringena

Yuri Dohzdaleva

Kurta Fluchera

Ekharda Webera

Francescę Lombardi

Lizzie (być może)

(obie Panie nie wiem co robią w tym podłym towarzystwie)


Jak widać drużyna się rozrosła, ale szybko ja uszczu... znaczy proszę grac rozważnie

Pozostałe KP nie były gorsze, ale jak w życiu tak i tu trochę czasem potrzeba szczęścia i utrafienia w wizję jaka ma MG.

Gdy zajdzie taka potrzeba nie omieszkam zresztą przypomnieć Wam ten błąd i zaciągnę siłą do sesji, jak gracze, którzy mnie poznają lepiej uciekną z krzykiem

Albowiem Mili moi jesteście w rekach najbardziej sklerotycznego, bałaganiarskiego, humorzastego i wrednego MG jakiego dotąd mieliście okazje poznać. Nie zapamiętam Waszych rozwinięć, a nie zapomnę żadnej wady i w dodatku obciążę ścigającymi was poborcami podatków, biegunką i wrednymi teściowymi.

Zatem witajcie w MOJEJ bajce.

Ponieważ postaci są tak rożne jak tylko się da, muszę poświecić parę dni by Was możliwie paskudnie upupić. Tedy post pojawi się w weekend (wcześniej nie bo w pracy młyn jak cholera)

A poważnie.

Dziękuje wszystkim, którzy zadali sobie trud stworzenia KP.
W tej sesji zagrają w większości jednak osoby mi prawie nieznane (ze wspólnej gry rzecz jasna).
Taka była filozofia tej rekrutacji, poznać nowych graczy.

Pozdrawiam wszystkich i niech Chaos bedzie z Wami (co ja plotę ?)
 
Arango jest offline