Wątek: Lineage 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2006, 22:44   #43
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
No ja muszę się przyznać, że znowu gram ;p
Ten sam server (zenith), ci sami ludzie (Olympus clan - www.olympus.xorg.pl - zapraszam do obejrzenia galerii), ta sama postać (Jajamucharata, bishop level 60) ale mniej czasu
Ostatnio zrobiłem sobie postać, daggera, żeby zdobywać materiały do robienia potionów (na tym serwerze, na którym gram jest dodanych sporo miksturek, które można produkować) i dzisiaj zarobiłem pierwsze PK (level 18 postaci )
Biegał sobie czerwony ludek, zaczepił mnie ale chłopak się przejechał bo miałem biżuterię Dgrade, zauważył, że bije mnie po kilka HP, to zrobił odwrót, niestety zabrakło paru metrów żeby go dogonić, gość wbiegł do miasta i się wylogował.
No to wróciłem do zbierania, co chwile targetując gości i w końcu się udało, ale gość już był biały
Dobiegłem do niego, wyjąłem sztylet prawie top D, jeden mortal blow i leży
5 minut i karma zbita.
 
fleischman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem