Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2009, 15:16   #19
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Dobra, na dniach pojawi się mój post. Będę miał ubaw przy ewentualnych rzutach grupy ostrzelanej oraz z wątkiem Ratkina. Jeszcze Lunar co prawda miał jeszcze strzelić posta, ale wiem co chce robić i opisać to może na początku następnej kolejki. Zastanawiam się nad wprowadzeniem Mistrz Rasputina w wątku Ratkina. Jeśli tak będzie to możesz spodziewać się czegoś ekstra Ale to jeszcze nie wiem. Ale Ratkina proszę na PW o opis efektu który chce zastosować.

Mój post pojawi się do piątku, ale znacie moje tępo odpisywania i wiecie, ze pewnie będzie szybciej.

Ale jednak jesteście trochę efekciarzami Zabawa z tworzeniem skutecznej magy też może być ciekawa, a widzę, że grupa pod ostrzałem ma z tym trochę problemu. Mogłem to wnioskować już po KP ale teraz wiem, że czasem będę musiał wam szepnąć i zainspirować. O ile Shathrze mogę pogratulować gdyż taka wichura jest cudnie przypadkowa i osłania widok uciekających magów co jest w zasadzie kluczowe jeśli żołnierze są śpiący. Z drugiej strony jeśli już unieszkodliwiać ich to lepsze byłoby Tarcie Kości. Sama ucieczka w Umbrę będzie gorsza od Korespondencji jednakże raczej sobie poradzicie skoro pruć rękawice będzie 3 magów.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline