Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2006, 22:50   #5
Escalla
 
Reputacja: 1 Escalla ma wyłączoną reputację
Nagle drzwi do zajazdu otwarły się, a w nich ukazała się śliczna drobna kobietka. Ubrana była w brązową skromną suknie, a z pod niej wychylała się biała bawełniana koszula. Mimo tak skromnego ubioru robiła ona duże wrażenie na mężczyznach. Trudno powiedzieć, co ich tak do niej przyciągało, może jej piękne czarne włosy upięte z tyłu głowy i spadające falującą kaskadą na plecy i sięgające jej krągłych zgrabnych bioder, a może te jej niezwykle zielonej barwy oczy, czy też jej niezwykle jasna cera, która robiła wręcz wrażenie przeźroczystej. Tak że nikt nie mógł być pewien czy jest ona istotą rzeczywistą czy może tylko cudownym złudzeniem. Tak czy inaczej gdzie się nie pojawiła budziła powszechne poruszenie. A teraz właśnie weszła do zajazdu.

Witaj pastorze jak ci minął dzień, bo mój był nad wyraz spokojny i oprócz skaleczenia najmłodszego Smitha dzień mi minął nudno. A co tam dzisiaj dobrego pastor proponuje na obiad?? O wiedze nowe twarze w miasteczku.

Kobieta pochodzi do siedzącego przy kontuarze człowieka pijącego kawę

Witaj strudzony wędrowcze nazywam się Kathy Bells jestem tutejsza lekarka mimo mi cie powitać w Saintsville.

Z tymi słowami Kathy dyga i przyjaźnie się uśmiecha do siedzącego mężczyzny.
 
Escalla jest offline