Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2009, 21:17   #33
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Eravier i Bushido, przyznam że koncepcje obu Waszych postaci mi się podobają, to że mają różne charaktery jest faktem bardzo sprzyjającym sesji

Cytat:
Mam pytanie odnośnie opisu walki. Czy mam napisać posta, który będzie zawierał cały opis walki do momentu kiedy wróce do samochodu, czy mam opisać tylko kilka pierwszych ruchów a dalej ty to pociągniesz?? Pytam bo w niektórych sesjach kiedyś opisywało się tylko początek, żeby MG mógł sam pokierować przeciwnikami i ich ruchami.
Generalnie opisz to jakie działania podejmujesz, nie ograniczam Cię co do tego ile napiszesz, możesz to zrobić tak, że opiszesz wszystkie swoje działania, byleś nie opisywał dokładnie wszystkich ich skutków, to zostaje dla mnie. Nasz pan Stracci sprawnie opisał swoją akcję i taki opis mi nie przeszkadza, bo opisał co widział a ja mam nadal duże pole manewru.

Pozdrawiam
 
Ra6nar jest offline