Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2009, 13:25   #1641
Mono
 
Mono's Avatar
 
Reputacja: 1 Mono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwu
Witam wszystkich!

Jam jest człowiek, uczeń - student PG, dobra dusza, cynik, realista(ale pozytywnie nastawiony do życia), osoba z mnóstwem pomysłów na życie no i znowu człowiek , bo człowiek ze mnie nie lada

Zainteresowanie fantasy i RPG tkwiło u mnie od bardzo dawna, zaś forum przeglądam od około roku. Osobiście "coś tam" pisze, choć "pisze" to chyba za dużo powiedziane. Lubię dobrą książkę i ubolewam, że teraz na studiach prawie nie mam czasu na czytanie. Czytuje także Mangi i oglądam Anime. Ubóstwiam muzykę i to prawie wszystkie jej rodzaje(byleby była eklektyczna i "wpadała w ucho"), na liście winamp mocno trzyma się reggae i jej pochodne, hip-hop, rock, choć nie stronie także od Grechuty, Niemena i klasyki... no a oprócz tego zajmuje się tym, czym prawie każdy śmiertelnik, czyli gry komputerowe, szperanie w internecie, dobry film, ogólnie szeroko pojęta rozrywka no i nauki około biologiczne(tego jednak chyba wszyscy "śmiertelnicy" nie lubią).

Pozdrawiam wszystkich
 
Mono jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem