Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2009, 22:22   #2
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Karty Postaci ładne z wyglądu, przez to cieniowanie od czerni do bieli w kartonikach na pierwszej stronie, jednak zdecydowanie niepraktyczne, przez duże N.

Dlaczego? Bo przy drukowaniu zrzera taka karta mnóstwo tuszu, a i po takiej natuszowanej kartce nie pisze się tak dobrze ołówkiem jak po KP z białym tłem.

Ogólnie strasznie dużo tabelek i tytułów, więc podejrzewam że system jest naprawdę skomplikowany, nawet bardziej niż DnD (tam KP ma 2 strony, a Twoja aż 4). Mnie osobiście by to odpychało.

Maksymalnie skomplikowane systemy grania są dobre do cRPG, ale do grania z kumplami jest to (tak jak wyżej) niepraktyczne. Bo kto będzie pełnił rolę komputera pamiętającego o wszystkich rzutach, statystykach i zasadach? MG? Gdybym miał być takim MG, który ma setki zasad i reguł pamiętać to bym się chyba popłakał

Mógłbyś też opisać pokrótce te klasy, na przykład nie mam pojęcia czym jest astropata czy klery, a i pojęcia psionika możemy mieć różne.

Pozdrawiam
Gettor
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem