Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2009, 23:41   #23
Biskup
 
Biskup's Avatar
 
Reputacja: 1 Biskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumny
Kolejna porcja odpowiedzi:

Do Faurina

Jak najbardziej można napomykać o postaciach występujących u Sapkowskiego, one także miały swoje życie i wiele okazji do spotkania różnych ludzi czy tam nieludzi

Do Alarona Elessedila

Równowagę między postaciami rozwiązuje tutaj mechanika. A zresztą, nie wszyscy wiedźmini byli mistrzami miecza, wystarczy zobaczyć ilu Bonhart "upolował". Ale bardziej ogólnie: Wasze postacie nie będą zwykłymi kmiotkami i chłopcami do bicia ale niestety daleko im też do potęgi głównych postaci z Sagi.

A co do ilości wiedźminów... Na moich sesjach w "realu" żaden gracz nie podjął się nigdy grą taką postacią. Może i tu nie będzie tłumu chętnych. Ale aby lepiej ocenić sytuację miło będzie, jak osoby planujące grę wiedźminem zadeklarują to tutaj, na forum

Do Mistyka


Tak, mechanika na podstawie Wiedźmin: Gra wyobraźni. A co do Twojej sesji. Czekałem tyle czasu na sesję Wiedźmina, aż wreszcie zniechęcony brakiem założyłem własną... Żeśmy się rozminęli niefortunnie jak widać



Znowu piszę późno ale mam nadzieję, że jakieś rażące błędy logiczne się nie pojawiły :P
 
Biskup jest offline