Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2009, 18:58   #38
Eravier
 
Eravier's Avatar
 
Reputacja: 1 Eravier nie jest za bardzo znanyEravier nie jest za bardzo znanyEravier nie jest za bardzo znanyEravier nie jest za bardzo znanyEravier nie jest za bardzo znanyEravier nie jest za bardzo znany
Uważam że MG powinien czekać 3 dni i pisać, że powinien być to limit i po prostu jak ktoś się nie zmieści to trudno, nie oznacza to ze zginie czy coś...( trzy dni bez konsekwencji ale jak ktoś by nie pisał tydzień to niech spada, chyba że uprzedził to kontynuujemy z tym że za niego działa MG. Nie przesrajmy grać tylko dlatego że jedna osoba nie znalazła czasu wydaje mi się ze to sprawiedliwe by MG przejmował kontrole nad takim graczem ;x ) Uważam także że gracze jeśli by mieli ochotę to mogli by pisać dialogi między sobą czy jakieś proste czynności itd. w większej ilości postów w ciągu tych trzech dni. Trochę zagmatwałem ale miałem na myśli fakt iż jeden gracz mógł by wstawić np. 2-3 posty w ciągu tych trzech dni... No mam nadzieję ze każdy skuma o co mi chodzi ;p Nie wiem co sądzi o tym reszta ja mogę spokojnie się zgodzić że jak nie dam posta to MG może kierować moją postacią...

Pozdr. Eravier
 

Ostatnio edytowane przez Eravier : 19-02-2009 o 19:02.
Eravier jest offline