Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2009, 21:37   #809
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Słuchajcie, niezłe jajo!

Posprawdzałem właśnie z sześć różnych map, szereg podręczników i rozmaite strony w internecie. Wychodzi, że oba miejsca nazywają się jak się nazywają i mieszczą się, gdzie się mieszczą.

Czyli mamy STRAŻNICĘ WSCHODU. Można rzec, w połowie odległości między Kamisori Yoake (zamek z którego ruszyła nasza trójka) a Shinomen Mori (ta puszcza taka straszna).

Mamy też ZAMEK OBLICZA WSCHODU. Też niedaleko Shinomen, nieco na północ od STRAŻNICY WSCHODU.

Czyli wszystko jak w sesji.


Mamy też wspomnianą przeze mnie STRAŻNICĘ ZACHODU. Na granicy Kraba i Żurawia, na półwyspie przy oceanie.


I wiecie co? Ktoś się jeb***ł. Konkretnie. Bo wschodnie zamki walnął na zachodzie, a zachodnią strażnicę walnął na wschodzie.

Ot, byczek.

Żeby nie było sprawdziłem czy kierunki nie są przestawione - nie są. Zachód jest tak jak u nas, kierunki świata są te same. Wokół Otosan Uchi są cztery piasty nazwane od kierunków świata i są jeszcze inne wioski / twierdze z wschodem / zachodem w nazwie - i wyłączając te trzy krabie lokacje, wszystko jest ok.


Cóż, jako, że niewiele znalazłem co pozwalałoby wyjaśnić co i jak i czemu tak, zastosuję własną łatkę co do tego.

Jaką? Wasze postacie nie będą wiedzieć... poza jednym Akito. Ten może słać PW / maila z pytaniem o odpowiedź albo dostanie ją w wątku, kiedy padnie pytanie. Póki co - ŻADNYCH ZMIAN W POSTACH. Lokacje zostają jak zostają.
 
Tammo jest offline