Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2009, 00:35   #23
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Sry że dopiero teraz to piszę, ale zauważyłem kilka szczegółów w waszych postach na które wcześniej nie odpowiedziałem.

Matyjasz

Postać, którą tworzycie, jest wasza i tylko wasza. Mogę ją wykorzystać gdzieś na innej sesji u siebie jako NPC (wtedy was o tym powiadomię, chociaż i tak niezwykle rzadko wykorzystuję cudze postacie), ale tak poza tym to co z nią robicie i gdzie się z nią pchacie to wasza całkowicie prywatna sprawa.

maciek.bz

Jestem w stanie codziennie lub co drugi dzień napisać posta dla wszystkich graczy, jednakże dawno już minęły czasy gdy gracze z zapałem garnęli się do sesji...

Myślę że 3 dni to optymalna ilość czasu. Jednak jeśli (a podejrzewam że tak będzie) większość narodu pracuje/studiuje/uczy się/wciska kit to może nawet i 1 post na 7 dni... chociaż dla mnie byłaby to tortura.

Wszyscy

Mała wzmianka o której zapomniałem. Na sesji będą niekiedy lecieć ostre przekleństwa, będzie brutalność, relacje damsko-męskie (stopień pikanterii zależy od decyzji zaangażowanego gracza), zwyrodnienia, brak moralności i najgorsze ludzkie grzechy. Jest to sesja zdecydowanie przeznaczona od 18 lat.

Teraz mała lista potencjalnych graczy i ich proponowane postacie (by wszyscy mieli rozeznanie co do drużyny):

merill - Rand Schleicher, ludzki Rajtar z Imperium
John5 - ?
Scoiatael - ludzki Bosman z Imperium ("sierżant okrętowy")
Sulfur - ?
Storm Vermin - ?
Warlock - krasnoludzki Weteran (strzelec z rusznicÄ…)
Petros - fanatyk Morra (profesja Fanatyk czy chodzi tu o kapłana, rycerza czy kogo innego?)
Revan - Berserker z Norski, Rozbójniczka, Najemnik (najprawdopodobniej ten pierwszy)
maciek.bz - Ludo Bubbletown, niziołek Najemnik
copyR - ?
Rusty - ?
Matyjasz - Wędrowny Czarodziej Niebios lub Śmierci (być może)
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline