Wątek: Outer Space TM
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2009, 15:45   #3
Medivh
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 1 Medivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodze
Światło...więcej świateł...niekończące się serie krótkich mignięć utrwalających jego podobiznę...Flesze. "Nigdy jakoś nigdy nie lubiłem zdjęć...mógłby ktoś kiedyś wymyślić jakieś prawo zabraniające robieniu jakichkolwiek zdjęć bez pisemnej zgody."
Przeszedł...Przebił się przez tłumy ludzi i ochroniarzy, którzy średnio udolnie próbowali powstrzymać naprzykrzających się paparazzi. Szedł tak starając się by jego twarz nie oddawała jakiegokolwiek uczucia. Przy wejściu do pojazdu do wielkiej zguby...do kapsuły do nicości...bądź jak inni to nazywają po prostu statku kosmicznego.
Zatrzymał się, odwrócił w stronę tłumu zrobił minę ala lowelas idący na podryw i zrobił pozę "jestem Maczo". Po dwóch sekundach stania w bez ruchu wrócił do swojej normalnej pozycji i wszedł do pojazdu. "Mam nadzieje, że tego oczekiwali produceńci mówiąć: dajcie z Siebie wszystko."
Wnętrze wyglądło inaczej niż się spodziewał. Po chwili rozglądania się zwrócił się do towarzyszy.
- Czy każdy ma jakieś specjalnie wytyczone miejsce czy ogolnie wolna amerykanka ? -
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...

Ostatnio edytowane przez Medivh : 11-03-2009 o 17:04.
Medivh jest offline