Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2009, 18:12   #152
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
W krainach wschodu są skupiska nieruchomej kwinty z których można stworzyć tymczasowe węzły. Węzeł można stworzyć i bez magy ale może to trwać i nawet kilka wieków. Co zaś magy Pierwszej pozwala manipulować przepływem kwinty. Baaardzo wulgarny efekt mógłby stworzyć węzeł. Jeśli gracz by mnie o to zawołał zastanowiłbym się jeszcze nad wysokim poziomem Umysłu lub Ducha. Coś raczej nieopłacalnego i prawie niemożliwego jak bezpośrednie czerpanie z Fulxa.

Ba, pośród Eutanatosów są najlepsi medycy/uzdrowiciele na świecie

Esencja Poszukująca uosabia Tradycje

Zastanawiałem się nad tym ale uznałem wypaczenie magy za coś o wiele lepszego. Macie w zasadzie więcej bajzlu do naprawienia.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem