Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2009, 23:22   #14
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Cieszą mnie niezmiernie nowe zgłoszenia. Ze względów osobistych proszę o finalizowanie Kart Postaci i jak najszybsze nadesłanie na maila. Czas do niedzieli. W niedzielę wieczorem umieszczam info na temat osób, które się dostały, zakładam komentarze, uzupełniam panele i startujemy w gąszcz zielonego piekła.

Dodaje drugiego posta pod sobą, ponieważ muszę mieć pewność, że każdy to przeczyta. Dosyć istotna informacja, o którą mnie pytano już dwa razy na gg. Sesja zaczyna się najpewniej w jednym z małych portów Ameryki południowej, więc startujecie już w terenie. Każdy musi mi dosłać ekwipunek - na sprzęt możecie przeznaczyć swoje zarobki. Za połowę zaopatrzenia płaci Brian Fawcett. Macie opłaconych niewolników w porcie, którzy będą nieść wasz bagaż. Czekam na resztę KP i nadesłanie ekwipunku.
 

Ostatnio edytowane przez fleischman : 21-02-2009 o 20:04.
DrHyde jest offline