Wątek: Diabolizm
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2009, 12:05   #22
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Fanael, pisałem o tym w swoich wcześniejszych postach. Według mnie z mechanicznego punktu widzenia są dwa zasadnicze etapy:
- czy zobaczy żyłki i czy jest pewny, że są to właśnie żyłki, a nie załałania na przejściu kolorów aury. - Już to może byc klopotliwe, co starałem się wykazac.
- czy wie co zobaczył? - i tu już "after birds" - młody nie wie na co patrzy... i jak ma to zinterpretowac. To moim zdaniem jest problem z rozpoznaniem diabolistów - to, że nawet jeżeli ktoś widzi żyłki to nie ma wiedzy o tym co to jest. A nawet jeżeli wie - to nie ma dowodów...

Zauważenie (udowodnienie) diabolizmu to trochę jak próba udowodnienia, że władza kradnie. Wszyscy wiedzą, ze kradnie, wszyscy widzą, że pieniadze znikają, a dowodów i winnych nie ma...

Cały czas celowo pomijam aspekt "poprawności politycznej" diabolizmu...
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem