Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2009, 12:08   #25
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Rusty, jeśli chodzi o Zergów ze Starcrafta to cały pic z nimi polegał na tym, że byli swojego rodzaju bronią boilogiczną, więc ja osobiście pomyślałem

Co zaś do Plagi z Warcrafta, to ciągle się tam mówi o skażonym ziarnie, które zamienia wszystkich w nieumarłych, więc mi się tu na początku nasówała broń chemiczna...

Bushido zapożyczenia z innych języków mamy na każdym kroku, np. Burmistrz jest z niemieckiego. Nie wmówisz mi w takim razie, że fantasy nie jest zapożyczeniem z angielskiego.

Wracając do Rustiego nie będę się nad rasizmem rozwodził, bo zabrania tego jeden z punktów regulaminu.

Co zaś do przyrównywania magii do wybuchu nuklearnego... zapraszam do lektury mojej sesji - Klik

Cytat:
Napisał Rusty
Raczej trudno opisywać problemy, które mamy na porządku dziennym w świecie, w którym istnieje magia - jedna z największych potęg, która nam znana nie jest.
Wręcz przeciwnie. Właśnie dlatego że magii nie znamy w naszym świecie to możemy z nią robić co tylko nam się podoba w autorskich światach fantasy (już nie fantastycznych, jak tam chcecie :P ). Może np. taki czarodziej piścić seryjkę malutkich magicznych pocisków w przeciwnika imitując strzały z AK-47, czemu nie? Toć to magia
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem