Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2009, 12:30   #26
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Zergowie to nie broń biologiczna tylko rasa. Zabawa z genetyką w wykonaniu Xel'Nagi, a ich głupota i model roju to wina Protossów. Czy tam ich za dużej inteligencji. Natomiast w Warcrafcie była mowa o pladze, nie o broni biologicznej.
No chyba, że choroby zakaźne, czy tam jakiekolwiek inne, też traktujecie jako broń biologiczną. Wystrzeloną przez naturę w nas samych.

Gettor nie zrozumiałeś mnie kompletnie z tą magią. Ja pisałem o tym, że mi magia przeszkadza kiedy staram się w jej towarzystwie poruszać tematy dnia codziennego, mojego dnia codziennego. Bo jej zwyczajnie nie rozumiem.

Poza tym podła reklama własnej sesji. Nie będę się przedzierał przez pięć stron, żeby znaleźć coś pasującego do tematu. Skandal!
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem