Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2009, 16:59   #29
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Cytat:
Rusty piszesz że magia to przegięcie
Byłbym wdzięczny za wskazanie zdania, w którym piszę, że magia to przegięcie. Bo niespecjalnie lubię kiedy ktoś wkłada mi w ustach coś czego nie powiedziałem. Mowa była o tym, że nie rozumiem tego zjawiska. Co nie znaczy, że to przegięcie. Inna sprawa, że podobny efekt jeszcze nic nie oznacza. Potrafię wytłumaczyć jak działa miotacz ognia, ale nie potrafię wyjaśnić jak działają czary, których efektem jest szeroko pojęte zianie ogniem.

Lubię magię, bo i fajnie się nią czasem pobawić. Nie zmienia to faktu, że zawsze mam jakieś opory, kiedy pojawia się obok problemów tak dobrze mi znanych. Nie wiem czy to moja wina, jakaś ułomność etc. Dla mnie właśnie to jest powodem tego, że częściej sięgam po np. Neuroshimę. Jakby nie było, właśnie o tym w tym temacie rozmawiamy. No, przynajmniej o tym rozmawiać powinniśmy.
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.

Ostatnio edytowane przez Rusty : 21-02-2009 o 17:10.
Rusty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem