Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2009, 16:25   #606
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Toż właśnie sobie radzę, nie?

A... w każdym razie najgorszym jest Szrama. Weź pod uwagę, w jakim kontekście sobie Szrama o rohirrima umiejętnościach pomyślał... I co o doświadczeniach Narfin wie. W każdym razie ja jestem gotów rozwiązać najbardziej naglącą sprawę samodzielnie, tylko potrzebna mi górala reakcja.

A tak przy okazji - jak blisko brodu (a właściwie biegnącej całkiem niedaleko Północno-Południowej Drogi) jesteśmy? I nie pytam dlatego, że Szrama miałby akurat to wiedzieć, ale dlatego, że (jeśli blisko) to mogłoby się tak przypadkiem zdażyć, że swego czasu wśród owych kotlinką przeciętych skał się znalazł. A teraz ich znajomością by nie pogardził, prawda...
 
Betterman jest offline