Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2009, 18:32   #15
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Wiem, że nie powinienem pisać posta pod swoim postem, ale chcę żeby wiadomość dotarła do wszystkich zainteresowanych

Poniżej lista osób, które zostały przyjęte do sesji:

Asmorinne, jako Madeleine Bearnadotte
Behemot, jako Wilhelm Somerset
Hellian, jako Olimpia Emmanuella Grisi
Kelly, jako Edric Sharpe
Makuleke, jako John Ribaud Weelton-Morris
Marrrt, jako Robert Virgil Windermare
Tom Atos, jako James Sutton, 5. Baron Lexinton

Ponieważ dostałem sporo bardzo dobrych kart zdecydowałem się przyjąć o jednego gracza więcej niż początkowo planowałem. Wszystkich zapraszam do komentarzy w sesjach autorskich, gdzie będą dalsze instrukcje "co i jak".

http://lastinn.info/komentarze-do-se...tml#post191751

Tym którzy się nie dostali serdecznie dziękuję za zainteresowanie i nadesłane karty. Ich poziom nie odbiegał od pozostałych, ale miejsc było tylko siedem. Na pocieszenie - za jakiś czas - wystartuję pewnie z kolejną rekrutacją, tym razem będzie to klasycznego heroic fantasy albo coś w klimatach samurajskich.

PS: Rekrutację można zamknąć - dziękuję za cierpliwość
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 25-02-2009 o 22:16.
woltron jest offline