Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2009, 17:39   #22
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Ufff... Sytuacja opanowana i przedstawia się następująco. Wasza sześcioosobowa ekipa dostanie posta zapoznawczego już jutro. Po nim dajecie coś tam od siebie i można jeszcze w gabinecie pogadać z NPCami. Następny post to już tereny Brazylii i waszego zielonego piekła. Tam spotkacie się z przewodnikiem, który zorganizował wam materiały i logistykę (nie spodziewajcie się cudów). Owym przewodnikiem jest postać Sayane (mężczyzna dla ścisłości).

Karty postaci od: Mater, John5 i Farin jeszcze rozpatrzę. Jeśli będą gotowe na czas to dołączą wraz z postacią Sayane już na miejscu, jako pomoc w organizacji materiałów i logistyki.

Wszystko do tego momentu jest piękne i klarowne. Jednak pewne osoby zaczęły już węszyć za dużą ilość graczy. Owszem jest ona spora, ale to w końcu ekspedycja ratunkowa i ... część może zginąć. Nie przeprowadzałem rażąco mocnej selekcji w trakcie rekrutacji, ponieważ będę to robił w trakcie sesji. Duże znaczenie będzie miała jakość postów, głupie błędy i wiele innych rzeczy... Tak, więc jeśli ktoś się boi niech zrezygnuje od razu lub zmierzy się z zielonym piekłem. To nie jest wyprawa dla słabych ludzi. To tyle co mam do napisania i niech Wielki Cthulhu ma was w swoich mackach...
 
DrHyde jest offline