Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2009, 00:25   #619
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
No wiecie, Panie hobbicie (wybacz drobną identyfikację, Makuleke), panienka Narfin gotowa się jeszcze obrazić. He he.
A tak swoją drogą, przy obecnym nastroju (i nie tylko) Szramy, wcale nie jest pewne, że Wam będzie miał kto owe dzieje przybliżyć. No dobra zawsze pozostaje Mistrz, ale... On w tym maczał palce.

Poza tym mam nadzieję, że swoją aktualną dyspozycją nie uniemożliwiłem, nie zepchnąłem albo nie popchnąłem za bardzo do przodu, Viviaen.
 
Betterman jest offline