Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2009, 22:20   #25
Avaron
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 1 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
Cóż jeśli chodzi o kwestię doświadczenia pozostaje mi się tylko zgodzić. Tak na forum jak i w realu Śródziemie to jazda dla zaawansowanych. Tak mistrz jak i gracze powinni dobrze znać świat, a jeśli chodzi o graczy przynajmniej specyfikę swoich postaci. Śródziemie nie jest miejscem gdzie powinni objawiać się hobbici - zabójcy. Wesoła czy też pełna powagi, opowieść rodem ze Śródziemia powinna być przesycona specyficznym nastrojem tego świata, śmiem nawet powiedzieć, że swoistą poezją

Hirin pisze o prowadzeniu przygód na Zachodzie. Mam pewne wątpliwości co do tego. Osobiście nie czuł bym się na tyle przygotowany (a trochę o tym świecie wiem) by poprowadzić przygodę w takich realiach, a raczej "grywalną" przygodę.

Tak samo wiele wątpliwości wzbudza we mnie zapał Komtura do grania postaciami elfów. W tym świecie odegranie elfa to niełatwe zadanie i naprawdę bardzo niewielu udaje się oddać nostalgię, dystans, a także swoistą anielską wprost nieziemskość przedstawicieli tej rasy. Jeśli to potrafisz w takim razie chwała Ci i sława
 
__________________
"Co będziemy dzisiaj robić Sarumanie?"
"To co zwykle Pinki - podbijać świat..."
by Marrrt
Avaron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem