Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2009, 09:57   #26
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
Tak przeglądam tematy związane z tym systemem. przyznam się że nie grałem jeszcze w niego, podręcznik zakupiłem dawno temu(chyba 5-6 lat) z ciekawości tylko. Niestety nie miałem z kim grać by go wypróbować, więc odłożyłem na półkę. Teraz zbliża się 3 edycja po polsku, więc myślę że warto odkurzyć temat.
Na początek pytanie: Ktoś tutaj podniósł ze sama legenda jest dla osób nie tyle co doświadczonych, co umiejących się w czuć w ten dość specyficzny klimat (pojęcia honoru, bushido, umiejętność zachowania się itd). Przez to moim zdaniem system zawęża grono potencjalnych kupców, gdyż nie każdy lubi klimaty samurajskie i nie każdy umie je odgrywać. Czy waszym zdaniem nowa edycja polska może liczyć na szerszy odzew?
Dawno nie było sesji w tych klimatach na forum, nie myślicie by reaktywować ten system na łamach lastinn? Pomijam fakt że to może służyć za reklamę owego systemu.
 
RyldArgith jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem