Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2009, 16:55   #27
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Przyznam się, że ja nawet wolę Legendę taką jaka jest - raczej niszowa.
Bez wszystkich zawirowań politycznych i etykiety, która jest wymagana w kontaktach z przedstawicielami wyższego stanu, z tego systemu robi się jakieś pokraczne DnD. Pojawiają się akcje rodem z anime itd. W zasadzie dla mnie, czyli osoby, która posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną o walce kataną, również informacje na ten temat są raczej wymagane. Dźganie innych mieczem, rzucanie nim i takie historie przestają mnie szybko bawić, a zaczynają irytować.

Sam fakt, że nowe podręczniki powstają, nawet pomimo tak niewielkiego zainteresowania świadczy o podobnym podejściu twórców do tematu. Przyznam się szczerze, że nie miałem jeszcze w rękach nowej edycji. Może kiedy już ją dopadnę, coś mnie ruszy i rozpocznę jakąś sesję.

Ze swojej strony polecam poszperać w sieci. Zdarzało mi się trafić na bardzo fajne fora gdzie ludzie grali tylko w Legendę. Teraz nie pamiętam linków, nie mam też pojęcia czy w ogóle istnieją. Ludzi może nie było wiele ale za to klimat pierwsza klasa.
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem